Bielsko-Biała stało się wczoraj na jeden dzień stolicą mody. Na ul. Ratuszowej wśród zabytkowych kamienic stanął wybieg, na którym prezentowały się piękne modelki w najnowszych kreacjach cenionych projektantów mody. Organizatorów i modelki urzekły odnowione, secesyjne kamienice, urokliwe butiki i lokale, a także widok na budynek ratusza.

Fashion Week Poland  to impreza modowa o międzynarodowym zasięgu, która promuje zarówno polskich, jak i europejskich projektantów i marki odzieżowe. Wraz z nimi do Bielska-Białej przyjechali kupcy, bloggerzy oraz celebryci. Na wybiegu swoje kreacje prezentowali tacy projektanci, jak m.in. Maciej Zień, Kaya By Karo, Aline Celi, De La Fotta, Jarosław Ewert, Rock Mädchen oraz Marta Kuszyńska.

Jak poinformowano nasz portal, organizatorów urzekły odnowione, secesyjne kamienice, urokliwe butiki i lokale, a także widok na budynek ratusza. Usłyszeliśmy, że Bielsko-Biała jest jednym z piękniejszych miast na południu Polski. Wczorajsze wydarzenie miało charakter otwarty dla publiczności. Portal bielsko.biala.pl był partnerem medialnym pokazu.