Tłoczno było wczoraj pod namiotem, gdzie odbywało się Pożegnanie Lata w Bielsku-Białej. Na koncert Michała Szpaka pod Dębowcem przybyło wielu fanów z różnych miejscowości województwa śląskiego. Nie dał się nudzić publiczności także zespół Perfect, który potrafi dotrzeć do wielu pokoleń słuchaczy. Wyjadacze grali zarówno spokojne i stonowane hity, jak i bardziej energetyczne piosenki.

W niedzielę, 25 sierpnia na terenach obok hali pod Dębowcem na Pożegnanie Lata w Bielsku-Białej wystąpili znani artyści, których z upodobaniem słucha publiczność niezależnie od wieku - Michał Szpak oraz zespół Perfect. Na początku koncertu zaczęło padać, więc publiczność schroniła się pod namiotem, gdzie było dość tłoczno.

Na występ Michała Szpaka przybyło wielu fanów nie tylko z Bielska-Białej. Przyjezdnych wyróżniały kartki z nazwami różnych miejscowości województwa śląskiego. Artysta szybko nawiązuje bliskie interakcje z publicznością i fanami. Na bis zaprosił na scenę dwie fanki, aby śpiewały razem z nim.

Perfect od lat jest klasą dla siebie. Starzy wyjadacze potrafią dotrzeć do wielu pokoleń słuchaczy, a ich największe przeboje - "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Ale wkoło jest wesoło", "Niewiele ci mogę dać", "Autobiografia" - zna chyba każdy Polak. Grali zarówno spokojne i stonowane hity, jak i bardziej energetyczne piosenki, które nie pozwoliły publiczności się nudzić.

O dorobku artystycznym Michała Szpaka i zespołu Perfect piszemy w artykule Wielki koncert na Pożegnanie Lata w Bielsku-Białej. Na Perfect i Szpaka bez biletu!).

Foto: Piotr Bieniecki