Ona jest piękna, a on przystojny. Oboje są utalentowani. Wiktoria Fober i Sebastian Kubik dzięki głosom tysięcy Czytelników wygrali plebiscyty urody tradycyjnie organizowane przez portal bielsko.biala.pl, a później czarowali widzów na gali finałowej konkursów Miss Beskidów i Mister Beskidów 2020. Wkrótce zobaczymy ich na pokazach mody i imprezach charytatywnych, a może nawet na okładkach kolorowych czasopism.

19-letnia Wiktoria Fober najpierw wygrała plebiscyt portalu bielsko.biala.pl, a następnie konkurs Miss Beskidów 2020. Pochodzi z Ustronia. Jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Antoniego Osuchowskiego w Cieszynie. W dzieciństwie grała na pianinie. Obecnie jest tancerką w Prywatnej Szkole Baletowej Aleksandry Jurczak w Bielsku-Białej.

Przedstawiamy również 25-letniego Sebastiana Kubika, który podobnie jak Wiktoria otrzymał największą liczbę głosów w naszym plebiscycie. O nowym Misterze portalu bielsko.biala.pl przyjaciele mówią „człowiek renesansu”. Z wykształcenia jest kucharzem, lecz w gastronomii nie pracował długo. Po kilku miesiącach pracy w zawodzie stwierdził, że lubi gotować, ale wtedy, gdy jest to dla niego formą ekspresji kulinarnej. Został instruktorem zumba fitness. Nie wyobraża sobie życia bez tańca i ćwiczeń.

Wiktoria Fober i Sebastian Kubik wybrali się wczoraj na wspólny spacer ulicami Bielska-Białej. Póki co ich twarze nie są szeroko rozpoznawalne, ale to tylko kwestia czasu. Nie wątpimy, że o obojgu jeszcze wiele dobrego usłyszymy.

Foto: Piotr Bieniecki