Rozpoczynamy kolejną edycję najstarszego przeglądu muzycznego w Polsce. Zapraszamy na kolejny koncert ROCKOSZ 2018. Już 4 stycznia o godz. 19.00 w Klubie Miasto zagrają Soul Blast oraz Dova.

Soul Blast – powstaliśmy w styczniu 2017 roku, ale pierwsze kroki ma scenie stawialiśmy podobnie jak w bajkach: "dawno, dawno temu". To była różna muzyka i różne składy.
Sam pomysł na Soul Blast narodził się latem 2016 roku. Wtedy powstały pierwsze dźwięki. Kilka miesięcy później na początku 2017 roku skład zespołu był gotowy, a gitary, basy i bębny głodne grania. 

Dova – nasz zespół powstał 1,5 roku temu, aczkolwiek, sam pomysł istniał w głowach braci Smorczewskich pewnie już dużo wcześniej. Z naszych sukcesów można wymienić wygrane eliminacje do międzynarodowego festiwalu Emergenza i ostatecznie zajęcie 2 miejsca w etapie wojewódzkim, występy na Juwenaliach Gliwickich, Słubickich, Awfaliach.
Ciężko sklasyfikować muzykę którą gramy, skoro musimy jednak już to uczynić, to powiedzmy, że gramy szeroko pojętego rocka. Aczkolwiek pojawia się w naszej muzyce sporo motywów zaczerpniętych z innych stylów, od "world music", aż do jazzu.