Klubokawiarnia Aquarium zaprasza w niedzielę 20 stycznia na kolejne warsztaty dla dorosłych: „Ars Botanica” – malowanie akwarelowych plakatów. 


Monstera, sansewiera, dracena, miłorząb japoński. Nawet jeśli te nazwy roślin nic Wam nie mówią, to na pewno wiecie jak wyglądają. Botaniczne motywy stały się w ostatnim czasie absolutnym hitem! Pojawiają się w przeróżnej postaci, m.in. na: koszulkach, płóciennych torbach, kubkach, okładkach notesów czy też jako główny element kompozycyjny na obrazach i ilustracjach. Trudno się dziwić ich popularności, bo wyglądają fantastycznie. 

A gdyby tak samodzielnie wykonać botaniczny plakat z wykorzystaniem akwarelowych farb? Na warsztatach, pod okiem instruktora, nawet ci bez doświadczenia poczują w sobie artystę! Każdy z Was będzie mógł wykonać botaniczną ilustrację na odpowiednim papierze o formacie A3. 

Warsztaty będą składać się z krótkiej części teoretycznej, na której dowiecie się niezbędnych informacji m.in.: o budowaniu kompozycji prac, jak i samej technice akwareli oraz najważniejszej – części praktycznej, podczas której namalujecie swój własny botaniczny plakat. 

Warsztaty skierowane są do osób dorosłych, na każdym etapie artystycznego zaawansowania! 
Cena udziału i materiałów: 50 zł.
Obowiązują zapisy: fioufiou.art@gmail.com.
Ilość miejsc ograniczona.