W niedzielę 3 lutego organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w edycji 8 Pucharu Reksia, największej imprezy narciarskiej w Polsce dla dzieci i młodzieży.


W zawodach biorą udział dzieci i młodzież do 13 roku życia, zarówno amatorzy jak i trenujący narciarstwo. Jest to dla wszystkich uczestników świetna zabawa w towarzystwie sympatycznego psa Reksia.

Zawody Pucharu Reksia odbędą się w 2019 roku w dwóch miejscach. 3 lutego na nowoczesnym stoku narciarskim Dębowiec w Bielsku-Białej, położonym u podnóża najwyższego w okolicy wzniesienia – Szyndzielni górującej nad stolicą Podbeskidzia. 17 marca na Stoku przy Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej, będącym świetnym miejscem dla osób początkujących jak i rodzin z dziećmi, dysponuje doskonałym zapleczem technicznym, a okoliczna infrastruktura hotelowo-gastronomiczna będzie dodatkową zachętą dla widzów do kibicowania młodym narciarzom.

W poprzednich edycjach zawodów wzięło udział niemal 5.000 zawodników, a zobaczyło na żywo prawie 19.000 widzów. Ponownie spodziewamy się wysokiej frekwencji zarówno dzieci biorących udział w zawodach, jak i osób im kibicujących.