2 kwietnia w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowe widowisko z muzyką filmową. Wydarzenie zorganizowane jest przez Fundację Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych oraz przez zespół "Włóczykije".

To już piąty taki koncert organizowany przez Fundację. Tym razem gwiazdą będzie Anna Jurksztowicz, znana m.in. z nagrań piosenek do seriali polskich takich jak "Na dobre i na złe", "Ranczo", "Matki żony i kochanki", "Czułość i kłamstwa" oraz z piosenek dla dzieci nagranych choćby do "Kubusia Puchatka". Ponadto, na scenie będzie można zobaczyć znanych w regionie muzyków, tancerzy oraz około 40 młodych, zdolnych artystów z całego powiatu bielskiego, objętych opieką Fundacji. Będzie to widowisko złożone z przebojów o różnej stylistyce z filmów ostatnich kilkudziesięciu lat. Koncert będzie dużym widowiskiem multimedialnym z niepowtarzalną oprawą świetlną, muzyczną i choreograficzną oraz z udziałem profesjonalnych muzyków.

Różnorodny program, obejmujący m.in.  znane i lubiane przeboje kina w aranżacji Pawła Stępnia i choregorafii Sławomira Damka, z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednego odbiorcę zarówno tego małego jak i dużego.

Bilety w cenie 35 zł do nabycia w Bielskim Centrum Kultury (sprzedaż internetowa).

A dla naszych czytelników już wkrótce konkurs, w którym do wygrania będzie pięć podwójnych wejściówek na to niepowtarzalne muzyczne wydarzenie.