Najbliższy spektakl pod tytułem "Księżniczka na ziarnku grochu”, odbędzie się 18 października o godz. 16:00 w centrum handlowym Sarni Stok. 

Scenariusz bajeczki został oparty na znanej bajce Andersena. Tym razem wspólnie sprawdzimy, czy istnieją jeszcze prawdziwe księżniczki, które poczują ziarenko grochu położone na łóżku ze 100 poduszkami! W świat bajki przeniesiemy się wraz z dzielnym rycerzem i królem Arturem. Po spektaklu zapraszamy na warsztaty związane tematycznie z bajeczką :)

„Niedzielne bajeczki” to cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych i powiązanych tematycznie animacji ruchowo – warsztatowych dla dzieci, które odbywać się będą co dwa tygodnie w niedzielę. Podczas 11 spotkań zaplanowanych na miesiące sierpień 2015 r. - styczeń 2016 r., dzieci będą mogły zapoznać się z wartościowymi opowieściami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach, takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia oraz doskonale znane, klasyczne bajki. Odtwórcami ról są prawdziwi aktorzy.

„Niedzielne bajeczki” To także czas, który rodzice mogą spędzić tylko z dzieckiem. Czas dla rodziny na wzmacnianie więzi z dzieckiem, na wspólne przeżywanie emocji i zdobywanie nowych doświadczeń.

Terminy „Niedzielnych bajeczek” w II półroczu 2015:
- 8, 22 listopada,
- 5, 6, 20 grudnia,
- 3 stycznia (spektakl i finał II edycji konkursu)

db