Polska muzyka na X BMW Jazz Club. Niezwykły koncert w Domu Muzyki już 3 grudnia. Na scenie Bielskiego Centrum Kultury pojawią się m.in. Anna Maria Jopek oraz Branford Marsalis.

Koncert będzie inspirowany muzyką polską, poniekąd na życzenie Branforda, których zgodził się wziąć udział w przedsięwzięciu,  pod warunkiem że zostanie "zaskoczony" repertuarem. Anna Maria wysłała mu linki do muzyki klasycznych polskich, XX-wiecznych kompozytorów, których utwory "celebrują polskość". Wśród nich znaleźli się Szymanowski, Panufnik, Górecki, Lutosławski i Kilar. Czy grudniowy koncert w Domu Muzyki będzie bliższy klasyce, czy jazzowi? - o tym będzie się można przekonać 3 grudnia!

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie na ten niezwykły koncert!

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Wymień 5 wybitnych polskich kompozytorów.
2.W temacie maila należy wpisać: BMW Jazz Club.
3.Zaproszenie wygra osoba, która jako pierwsza wyśle do nas maila oraz udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną w dniu 1.12 do godz.16.00.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.