Słodycze i niespodzianka czekać będzie na uczestników mikołajkowego spotkania w galerii Sfera. Tego dnia odbędzie się wkopanie kapsuły czasu z okazji 15-lecia centrum handlowego.

6 grudnia to wyjątkowa data dla galerii Sfera. - Dokładnie 15 lat temu otworzyliśmy nasze drzwi przed klientami. To także dzień szczególnie istotny dla każdego malucha, dlatego obie okazje postanowiliśmy połączyć, aby zaproponować mieszkańcom Podbeskidzia coś szczególnego w nadchodzący wtorek - wyjaśnia Magdalena Wawrzyniak, menedżer marketingu w Galerii Sfera.

Wielkie świętowanie w Sferze rozpocznie się o godz. 11:00. Wtedy na Placu Bolka i Lolka dzieci z bielskich szkół oraz przedstawiciele Galerii umieszczą w ziemi specjalną kapsułę czasu. Znajdą się w niej informacje na temat dzisiejszej Sfery, Bielska-Białej oraz prace plastyczne młodych mieszkańców Podbeskidzia, przedstawiające Sferę na jej 30 urodziny. Godzinę później foyer Galerii pojawi się bohater dnia, czyli święty Mikołaj. Wyjątkowy gość dnia usiądzie na swoim tronie, gdzie wręczy słodkie upominki przygotowane przez elfy. Nieodpłatnie będzie można także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Specjalna mikołajowa sfera dla dzieci będzie działać do godz. 18:00.

Galeria Sfera swoje urodziny świętuje od niemal miesiąca. Z tej okazji rozdała niemal 600 kubków z limitowanej serii stworzonej we współpracy z marką "I love BB”. Z kolei piętnastu zwycięzców facebookowego konkursu realizuje właśnie swoje zakupowe marzenia, odwiedzając 250 sklepów dostępnych w tej jednej z największych galerii Polski Południowej. W okresie przedświątecznym na gości czeka jeszcze wiele niespodzianek - wśród nich możliwość otrzymania za dokonane zakupy świątecznych foremek czy choinki , a także specjalna edycja jarmarku z regionalnymi przysmakami.

Dzień po Mikołaju swoje święto w Sferze będą mieć panie. 7 grudnia w Heliosie o godz. 18:30 rusza kolejna odsłona Kina Kobiet. Czeka dawka inspiracji, konkursy z nagrodami oraz premierowa komedia „Gwiazdka w firmie”, która pomoże w złapaniu oddechu i uśmiechu w przedświątecznych przygotowaniach.

db