Już 27 września 2017 zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się w kinie Helios. Tym razem kino zaprezentuje film „Tulipanowa gorączka”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie Helios dobiera film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Atrakcja wieczoru:

Pokaz kolekcji autorskiej Iwony Szymczyk pt.: ”Iwona Szymczyk ubiera kobiety w sztukę” przygotowany przy udziale Pań które są uczestniczkami Kina Kobiet. Odbędzie się na sali kinowej tuż przed konkursami.

Seans i konkursy zostaną poprzedzone spotkaniem z Partnerami kina, którzy od godz. 18:00 będą do dyspozycji Pań.

Opis filmu:

XVII wiek, Amsterdam. Artysta Jan Van Loos (Dane DeHaan) dostaje zlecenie namalowania portretu młodej mężatki Sophie (Alicia Vikander). W czasie pracy między mężczyzną i kobietą rodzi się uczucie. Chcąc zbudować wspólną przyszłość, decydują się skorzystać z panującej gorączki tulipanowej i zainwestować w ryzykowny rynek kwiatowy.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na najbliższe spotkanie z cyklu Kino Kobiet.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu.
2.W temacie maila należy wpisać: Kino Kobiet.
3.O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.