15 listopada 2017 zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się w kinie Helios. Tym razem kino zaprezentuje film „Listy do M. 3”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie, kino dobiera film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Gościem specjalnym wieczoru będzie Iluzjonista Adrian Mitoraj, który przed seansem zabierze wszystkie Panie w niezwykły świat, w którym rzeczy niemożliwe, staną się rzeczywistością.

Dla naszych Czytelniczek przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na najbliższą imprezę z cyklu Kino Kobiet.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie: Kogo zabierzesz na Kino Kobiet? Odpowiedź uzasadnij.
2.W temacie maila należy wpisać: Kino Kobiet.
3.Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona. Na zgłoszenia czekamy do 15.11 do godz. 12:00.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.