To będzie jeden z najciekawszych jesiennych koncertów w Domu Muzyki. 26 listopada o godz. 18:00 na jednej scenie spotkają się Zakopower i Atom String Quartet.

Punktem wyjścia do spotkania obu zespołów na scenie był ich wspólny mianownik czyli odwoływanie się do źródła jakim jest kultura ludowa. Muzycy, nie zatrzymując się jedynie na recepcji folkloru, prezentują zestawienie muzyki ludowej, z efektem jego przetworzenia we własnej twórczości jazzowo-klasycznego Atom String Quartet i folkowo-rockowego Zakopower. W zasadzie na scenie mamy 3 zespoły, wymienione już Atom String Quartet i Zakopower oraz trzon Zakopower, czyli Kapelę Sebastiana Karpiela Bułecki, która wzbogacona chórkiem góralek odpowiada w projekcie właśnie za bezpośrednie odwołania do ludowizny. Program koncertu bazuje na przekrojowo ujętym repertuarze Zakopower, ale w dużo większym zakresie opiera się na folklorze skalnego Podhala.

Bilety w cenie 100 zł (normalny) i 50 zł (ulgowy - emeryci i młodzież szkolna).

Źródło: http://www.bck.bielsko.pl/aktualnosci/zakopower-atom-string-quartet 

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na koncert Zakopower i Atom String Quartet!

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu.
2.W temacie maila należy wpisać: Zakopower.
3.O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.