9 marca zapraszamy do kin Helios w całej Polsce na bezsenną noc z filmami, w których groza gra pierwsze skrzypce, a jedynym ich celem jest śmiertelnie nas wystraszyć.

Pokażemy aż cztery przerażające horrory, w tym premierę i dwa filmy dostępne włącznie na tym maratonie. Na początek „NIEZNAJOMI” i premierowo „NIEZNAJOMI: OFIAROWANIE”, a dalej ekskluzywne pokazy filmów „AMITYVILLE: PRZEBUDZENIE” i „BYE BYE MAN”.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Więcej o seansach: http://www.bielsko.biala.pl/rozrywka/12351,zapowiedzi

Start: 09.03.2018 r. godz. 23.00 w kinie Helios.

 

KONKURS!

Mamy do wygrania podwójną wejściówkę na piątkowy Maraton Grozy! Odpowiedz na pytanie i zgarnij zaproszenie na dużą porcję horrorów!


Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Kto wyreżyserował film "Nieznajomi"?
2. W temacie maila należy wpisać: Maraton Grozy.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Każdą informację o konkursie publikujemy także na oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.