W centrum handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej czynna jest wystawa zdjęć artystów biorących udział w koncercie #graMydoBBro. Zdjęcia wystawione będą na licytacje, a dochód przeznaczony jest na hospicjum.

#graMYdoBBro to wspólna inicjatywa Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz lokalnych artystów. Akcja została zapoczątkowana przez jedną ze znanych piosenkarek, która po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zachęciła środowiska artystyczne do integracji. Bielsko-Biała podjęło inicjatywę, ale w swój własny sposób i 11 lutego w Teatrze Polskim odbył się niezwykły koncert, w którym ponad 30 wokalistów, muzyków i zespołów z różnych środowisk (łącznie 150 osób) wyraziło sprzeciw dla nienawiści oraz dało wyraz jedności i solidarności.

Portrety większości osób uczestniczących w koncercie #graMYdoBBro wykonał bielski fotograf Arkadiusz Tumidajski, właściciel Studia Fotoobrazek, członek Krajowego Cechu Fotografów. Arkadiusz jest laureatem wielu nagród i wyróżnień konkursów fotograficznych, tym samym reprezentuje nasze miasto na łamach prasy branżowej. Chętnie wspiera akcje charytatywne w regionie, przekazując swoje prace FotoArT na aukcje.

Dzięki wsparciu finansowemu Gemini Park zdjęcia wydrukowane są w formacie 40x60 cm na wysokiej jakości papierze fotograficznym z umieszczonym stemplem autoryzacyjnym autora portretu oraz naklejone na usztywniającej piance. Wystawa będzie czynna przez miesiąc. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Podstawowe informacje o licytacji:
* 5 kwietnia portrety będą opublikowane na stronie Facebook/graMY dobro.
* cena wywoławcza wynosi tylko 50 zł,
* pod zdjęciem wpisujemy swoją deklarowaną kwotę,
* 14 kwietnia o północy nastąpi zakończenie licytacji,
* po odbiór zdjęć należy się zgłosić do Gemini Park w Bielsku-Białej, a na ręce reprezentanta hospicjum dokonać deklarowanej wpłaty.