28 czerwca Kino Helios zaprasza na pierwszy z serii wakacyjnych Nocnych Maratonów Strachu!

Fanów mocnych wrażeń czeka noc z czterema horrorami. Na początek, długo wyczekiwana premiera filmu POLAROID. Dalej reaktywacja kultowego horroru z lat 80 ubiegłego wieku – LALECZKA. Następnie - HEREZJA.  Dla najodważniejszych - na deser film opowiadający historię religijnego psychopaty i jego kanibalistycznej rodziny - SAWNEY: KANIBAL ZE SZKOCJI.

Start:  godz. 23:00 

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na piątkowy Maraton Strachu. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: W którym roku odbyła się premiera filmu "Laleczka"?
2. W temacie maila należy wpisać: Maraton Strachu.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.