Z okazji urodzin Marii Koterbskiej, 14 lipca "Metrum Jazz Club" serdecznie zaprasza na koncert "Życie zdarza się tylko raz".

W trakcie koncertu będzie można usłyszeć przeboje z lat 50. i 60. w wykonaniu artystów Piwnicy Artystycznej oraz zaproszonych gości.

Start godz. 18:00

scen. i reż. Agnieszka Szulakowska-Bednarczyk

oprac. muz. i akompaniament Paweł Fabrowicz

kostiumy - Victor de Baumont

Patronat - Fundacja Okularnicy im. A. Osieckiej, Fundacja FiK im. I. Kwiatkowskiej

bilety: 35 zł, rezerwacja miejsc - 534 621 499

 

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania 6 wejściówek na koncert. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: W którym roku urodziła się Maria Koterbska?
2. W temacie maila należy wpisać: Maria Koterbska
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.