Czy wiesz ile kilometrów ścieżek rowerowych jest w Twoim mieście? Potrafisz wskazać najbliższą siłownię zewnętrzną? Chciałbyś spróbować swoich sił na quadzie, ale nie wiesz gdzie wypożyczyć taki sprzęt? Z pomocą przychodzi platforma GO2SPORT, czyli wyszukiwarka obiektów i aktywności sportowych w Twojej okolicy!

Proste, jasne i… przyjemne!

GO2SPORT to wyszukiwarka stworzona przez wielbicieli aktywnego spędzania czasu z myślą o…. wielbicielach aktywnego spędzania czasu. Platforma umożliwia w szybki i wygodny sposób przeglądać oferty obiektów sportowych, a także dokonywać ich rezerwacji.

Zapomnij o godzinach spędzonych przed komputerem z telefonem w ręku, aby wynająć halę sportową na grę w piłkę ze znajomymi. Przed powstaniem platformy GO2SPORT proces wynajmu trwał nawet 8 godzin, a teraz został skrócony do zaledwie kilku kliknięć!

Rodzaje obiektów

Na liście obiektów można znaleźć nie tylko hale i sale sportowe. GO2SPORT to doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy szukają inspiracji na aktywne spędzenie wolnego czasu. W bazie znajdują się obiekty przyjazne dzieciom, przeznaczone specjalnie dla kobiet, czy atrakcje stworzone z myślą o wielbicielach adrenaliny.

Na platformie znajdziesz zarówno firmy oferujące przejażdżkę samochodem off-roadowym jak i parki trampolin stworzone z myślą o wielbicielach parkouru.

W bazie znajdują się też bezpłatne, ogólnodostępne obiekty miejskie takie jak trasy enduro, ścieżki rowerowe czy zalewy umożliwiające uprawiania sportu.

Jedno jest pewne – nie będziesz się nudził!

Po co to komu?

Czy wiedziałeś, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w swoich wytycznych podaje minimalną ilość aktywności fizycznej, która potrzebna jest do zachowania zdrowia? Obok racjonalnego żywienia aktywność ruchowa została uznana jako główna metoda zapobiegania chorobom cywilizacyjnym.

Jeśli na myśl o uprawianiu sportu do głowy przychodzi Ci jedynie pobudka o 5 rano i krótka przebieżka platforma służy pomocą! GO2SPORT poszerza horyzonty. Pozwala przebierać w obiektach oraz sposobach na aktywne spędzenie czasu, a baza ciągle rośnie!

Dodawanie obiektów do bazy

Jeśli jesteś właścicielem obiektu sportowego i chciałbyś dodać go do bazy GO2SPORT - miejsca, w którym potencjalni Klienci codziennie wyszukują, przeglądają i rezerwują oferty takie jak Twój, napisz na adres: 
sprzedaz@go2sport.net.

www.go2sport.net

www.facebook.com/go2sport.net/

Artykuł sponsorowany