Zdjęcie Angeliki Cierpuchy zdobi pierwszą stronę kalendarza z najśliczniejszymi dziewczynami z naszego regionu. Redakcja portalu uwielbia wszystko, co piękne. Dlatego objeliśmy patronat nad tym niezwykłym wydawnictwem autorstwa Grabowska Models.

Styczeń jest pięknym, choć zwykle zimnym miesiącem. W takiej tonacji utrzymane jest zdjęcie otwierające kalendarz. Fotografię wykonała Iwona Wolak, a makijaż jest autorstwa Iwony Polak. Twarzą stycznia jest modelka Angelika Cierpucha.

                                        Angelika

Angelika jest nastolatką z Bielska-Białej na stałe współpracującą z agencją mody "Grabowska Models". Oto, co Angelika powiedziała o sobie: - Uczęszczam do klasy o profilu humanistycznym 6. LO w Bielsku-Białej, ale niekoniecznie wiążę z tym kierunkiem przyszłość. Jeszcze nie wiem, co konkretnie chce robić w życiu, choć wiem, że chce, aby było one związane z sesjami zdjęciowymi i pokazami mody. Moim największym marzeniem jest podpisanie dużego kontraktu związanego z modelingiem. Nie mam jakiegoś super doświadczenia, jeżeli o to chodzi, choć sama widzę swoje postępy z sesji na sesję. Mam nadzieje, że będę coraz lepsza w tym, co robię i zaowocuje to w mojej przyszłości. Mimo, że często mam dużo pracy, zawsze znajdę czas dla moich znajomych i bliskich, bo to właśnie oni bardzo wspierają mnie w tym, co chcę robić.

Kalendarz

Nasz portal będzie co miesiąc przedstawiał jedną stronę kalendarza wydanego przez Lucynę Grabowską-Górecką i Sarę Karcz. Kalendarz jest efektem współpracy czterech fotografów, trzech wizażystek oraz pięciu firm, które udostępniły swoje kolekcje. Każda strona jest sponsorowana przez inną firmę.

Na zdjęciach w kalendarzu znajdują się kolekcje: Gabrieli Kowalewskiej, Jadwigi Stachury, Sylwii Kasperek, Klaudii Nikiel i firmy SHE.

Autorami zdjęć w kalendarzu są: Iwona Wolak, Magdalena Ostrowicka, Magdalena Tarach, Paweł Strykowski.

Makijaże wykonywały: Anna Gabor, Ewa Trzeciak, Iwona Polak.

Zdjęcia z premiery kalendarza znajdują się pod adresem: http://www.bielsko.biala.pl/905,reportaz

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Angeliki.