Magda Gessler wróciła do Komorowic


2014-02-15, 20:00  |  komentarzy (40)

Kuchenna rewolucja ogarnęła jedną z bielskich restauracji. W ciągu kilku tygodni jej właściciele zmienili wszystko - od nazwy lokalu, kończąc na jego wystroju. Dziś, po raz kolejny, Magda Gessler odwiedziła Casa di Fulvio Maria Viola.

 - Postanowiliśmy zaprosić Magdę Gessler. Czuliśmy potrzebę zmian. Dlatego wysłaliśmy zgłoszenie. Pół roku trwało zanim ekipa stacji TVN, która produkuje program, zadzwoniła z informacją, że są zainteresowani. Później przeszliśmy szczęśliwie kwalifikacje i pewnego dnia, bez zapowiedzi, odwiedziła nas Magda Gessler. Postawiła nasz świat do góry nogami. W ciągu czterech dni zmieniła wszystko. Pozostawiła naprawdę dobre wspomnienia. Jesteśmy pod wrażeniem jej ekspresji - mówi Fulvio Viola, właściciel restauracji.

Magda Gessler przyjechała dziś do bielskich Komorowic, aby ocenić zmiany, które ostatnio dokonały się za jej sprawą (o pierwszej wizycie pisaliśmy w artykule Kuchenne rewolucje w bielskiej restauracji). Znana warszawska restauratorka i ekspertka TVN degustowała potrawy z nowej karty Casa di Fulvio Maria Viola. Czy włoskie dania z Bielska-Białej przypadły jej do gustu? Czy podpisała się pod kolejną rewolucją? Odpowiedzi na te pytania telewidzowie poznają wiosną br., gdy planowana jest emisja „bielskiego” odcinka programu telewizyjnego „Kuchenne rewolucje”.

W nowej karcie dań w dawnej Ristorante Italia znalazły się tylko te potrawy, które cieszą się największym uznaniem klientów. - Nasz szef kuchni, Salvatore jest bardzo kreatywny, a jego specjały z karty sygnowanej przez Magdę Gessler robią furorę - dodaje Fulvio Viola. Nam udało się porozmawiać z panią Magdą, która opowiedziała o kondycji bielskich restauracji. W najbliższym czasie opublikujemy obszerną relację z wizyty gwiazdy TVN w Komorowicach.

KGO

Artykuł wyświetlono 11979 razy


Galeria:






Polecamy także:
2014-07-23
Przeliczyli się
Ilu ludzi faktycznie kupuje w galeriach handlowych, a ilu tylko ogląda wystawy? Dlaczego w wielkich sklepach tak często zmieniają się dzierżawcy lokali ? Nasz bohater odkrył porażająca prawdę o tym, jak wielkie galerie kantują uczciwych obywateli.
więcej
2014-07-23
TSP: byli pracownicy chcą odprawy
Zwolniony pod koniec maja z funkcji kierownika drużyny Marek Móll, na drodze sądowej domagał będzie się odszkodowania od Podbeskidzia. Klub ma dług również wobec Roberta Gulewicza.
więcej
2014-07-23
Sukces bielskich policjantów
Policja zatrzymała rabusia, ktory włamał się do 100 mieszkań w blokach.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - SARA 2014-07-19 01:35
WIDZE NEGATYWNE OPINIE O RESTAURACJA , JESTAM WŁOSZKA I JADAM TAM Z RODZINA WIELE RAZY OSTATNIO BYŁAM WCZORAJ, JAK ZAWSIE SUPER, TERAZ MAJA PIEC NA DREWNO NA ZEWNATCZ NA TARASIE. PRAWDZIWA WLOSKA PIZZA MYSLE NAJLEPSZA W BIELSKO. INNE DANIA TESZ BARDZO PYSNIE. OBSUGA BARDZO SYMATICZNA, MILA MUWIA PO ANGIESKI I WLOSKI. KUHASZ SZEF JEST CZESTO NA SALI I PSZYGOTUJE DANIA POZA KATA O KTORE PROSIMY. JEST PIEKNY OGRUDEK DUZO KWIATY I PLAC ZABAW DLA DZECI. DOBRE MIEJSCE NA BIESADOWANIE. CHYBA MIELISCE PEHA A WPADKI TASZ SIE ZNAJDA ALE TO CHYBA WSZENDZIE W KAZDEJ PRACY NIE JESTESMY IDEALAMI. BARDZO LUBIE TAM POSIEDZIEC I ZJES. FAJNE MIEJSCE. POLECAM
niezarejestrowany - Katarzyna 2014-06-23 21:10
Moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym lokalu. Napisałma obszerną recenzje na facebooku retauracji ale niestety została usunieta jak każda zła opinia. No cóz nie polecam - podano nam trawę z ogrodu dosłownie w tego słowa znaczeniu i ociekającą błotem rulolę. a garnek Pani Magdy to warto tylko poogladać w telewizji. Zapłaciłam 39 zł za garniec z kupą makaronu dwoma krążkami kalmara z dwoma mulami i trzema małżami - najdrozszy makaron za jaki zapłaciłam w zyciu. Na deser miniaturowa rurka z kremem z dwoma skórkami pomarańczowymi i truskawką wielkości poziomki. Obiad za 150 zł pozostał niesmak do dzisiaj. Nigdy w życiu nie jadłam tak okropnego jedzenia. NIE POLECAM.
niezarejestrowany - Wiola 2014-05-13 18:28
Tragedia!! Poszliśmy do lokalu z mężem i znajomymi. Obsługa fatalna na wodę i sok musieliśmy czekać 20 min do momentu kiedy się o nie upomnielismy, kelnerki chyba nie wiedzą jak podawać jedzenie bowiem ja oraz moja znajoma zamowilysmy bakłażana na przystawkę ona jeszcze zamówiła zupę. Otrzymała przystawkę a po niecalej minucie otrzmala zupę a ja w dalszym ciągu czekałam na jedzenie. Mąż zamówił lazanie która byla okropna doslownie plywala w tłuszczu i byla w ogole nie przyprawiona. Kiedy oni zjedli swoje dania ja oraz mąż koleżanki w dalszym ciągu czekaliśmy na swoje dania, dodam, że jestem w ciazy i bylam głodna jednakże po półtora godzinie oczekiwania na przystawkę powiedziałam dosc, mąż kolezanko rowniez nie zamierzał dłużej czekac. Klienci z sąsiedniego stolika powiedzieli nam ze czekają rowniez od półtorej godziny. Postanowiliśmy więc nie czekać dłużej i zapalacic za to co zjedliśmy i wyjść. Wtedy kelnerka nam powiedziała że czeka się tyle że względu na remont na kuchni. Ja się więc pytam jak można gotować i remontować to samo pomieszczenie?!! Jakby na to zareagował sanepid?! Przecież to paranoja!! Jedzenie fatalne bakłażan i lazania wyglądały identycznie oba dania pływały w tłuszczu i niedoprawionym sosie. Obsługa nie uprzejma po zwroceniu uwagi ze czekamy ba napoje już 20 min nie usłyszeliśmy nawet przepraszam. Jednym slowem nie polecam nikomu ceny nieadekwatne do jakości jedzenia... Porażka :/
niezarejestrowany - magda 2014-04-13 17:44
Bardzo fajny lokal, obsługa miła, b. dobre jedzenie. polecam.
niezarejestrowany - FILIP 2014-04-11 07:54
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - filip 2014-04-11 07:49
Bardzo fajny kelner.taki Misio
niezarejestrowany - nie polecam! 2014-04-03 22:42
Katastrofa! najgorsza pizza w mieście, pizza dosłownie się rozwaliła, wszystko spadało!
kelnerki trzeba prosić o kieliszki do picia, słaby wybór deserów, jedna gałka lodów w pojemniku z misiem (dla dzieci) 16zł!
pierwsza i ostatnia nasza wizyta!
niezarejestrowany - iza lala 2014-02-20 00:40
tylko nienawiść w sercach...
niezarejestrowany - bar 2014-02-20 00:39
pewnie jeden z klientów?
niezarejestrowany - iza 2014-02-19 20:57
a ten młody cwaniaczek na zdjęciu z magdą to co za jeden?
niezarejestrowany - rafał 2014-02-19 20:54
byłem wtedy w restauracji i mam zdjęcie z magdą gessler dała mi też autograf. fajna babka bardzo miła i normalna nie wiem dlaczego wszyscy się jej tak czepiają. ma 62 lata a wygląda w rzeczywistości zaje....ście. a retsuracja..... wnętrze proste, jedzenie smaczne pizza super ceny spoko. polecam wszystkim.
niezarejestrowany - bary 2014-02-19 20:46
mogliby coś zrobić z parkingiem bo jest okropny ale restauracja ok jedzenie było dobre warto tam wpaść
niezarejestrowany - bolo 2014-02-19 20:43
nnnn jedzonko to tam zawsze było dobre nie wiem po co ona tam była
niezarejestrowany - nnnn 2014-02-19 20:41
smaczne jedzonko i niskie ceny
niezarejestrowany - aaaa 2014-02-18 00:39
zjedliśmy tam wątróbkę po wenecku była pyszna i zarąbisty deser. Warto odwiedzić
niezarejestrowany - aga 2014-02-18 00:35
Dzisiaj wieczorem z ciekawości odwiedziłam tę restauracje, jedzenie bardzo smaczne a ceny bardzo przystępne jak na włoską restauracje. Polecam bardzo
niezarejestrowany - Karolina 2014-02-17 13:39
Tam gdzie sie zjawia Pani Magda ,z reguły kończy sie lokal. Byłam sprawdzałam -szału niema ,a o gustach nawet kulinarnych raczej trudno i niefajnie dyskutować .Zasada jest prosta ma być smacznie do syta i niedrogo.Takich miejsc jest niewiele,ale szukajcie to znajdziecie.Jak kto lubi makaronizmy to nie ma rady ja polecam karczmę w Ochodzitej -tam raczej niebyło i nie bedzie pani M
niezarejestrowany - olo 2014-02-17 13:03
Szkoda, że sanepid mu nie zrobił porządku, miałby taniej.
SolariS 2014-02-16 17:42
15 złotych na makaron? To i tak tanio, jak się popatrzy po innych restauracjach to cena jest około 20 złotych. Jak ktoś się chce czepiać, to zawsze znajdzie coś do czego się przyczepi.
niezarejestrowany - Don 2014-02-16 15:13
dobrze się je, ceny są dobre, obsługa troszkę do podszkolenia, właściciele bardzo pozytywni i mili.

To jest RESTAURACJA i proszę o tym pamiętać, nie pasuje? za drogo wydać 15 zł na makaron? To wypad do TURASA na kebab.

Pozdrawiam Fanów prostej i pysznej włoskiej kuchni!
niezarejestrowany - Pozdr. 2014-02-16 14:49
@nowdo- "byszczak" z Ciebie :), sam sobie weź słownik, najlepiej -nastotomowy i walnij się w dekiel, A Andżeli życzę spełnienia marzeń i wspólnego zdjęcia z jej fanką
niezarejestrowany - adam 2014-02-16 13:41
nowdo - już jest głupie :(
niezarejestrowany - Komorowice 2014-02-16 13:33
odradzam , nic ciekawego na co warto wydać kasę , poza tym zarzuty jakie ma dyskfalifikują starego capa
Darek_660 2014-02-16 13:22
Wszystko fajnie ale gdzie jest strona internetowa tej restauracji?!
niezarejestrowany - klient restauracji 2014-02-16 12:41