Magda Gessler wróciła do Komorowic


2014-02-15, 20:00  |  komentarzy (44)

Kuchenna rewolucja ogarnęła jedną z bielskich restauracji. W ciągu kilku tygodni jej właściciele zmienili wszystko - od nazwy lokalu, kończąc na jego wystroju. Dziś, po raz kolejny, Magda Gessler odwiedziła Casa di Fulvio Maria Viola.

 - Postanowiliśmy zaprosić Magdę Gessler. Czuliśmy potrzebę zmian. Dlatego wysłaliśmy zgłoszenie. Pół roku trwało zanim ekipa stacji TVN, która produkuje program, zadzwoniła z informacją, że są zainteresowani. Później przeszliśmy szczęśliwie kwalifikacje i pewnego dnia, bez zapowiedzi, odwiedziła nas Magda Gessler. Postawiła nasz świat do góry nogami. W ciągu czterech dni zmieniła wszystko. Pozostawiła naprawdę dobre wspomnienia. Jesteśmy pod wrażeniem jej ekspresji - mówi Fulvio Viola, właściciel restauracji.

Magda Gessler przyjechała dziś do bielskich Komorowic, aby ocenić zmiany, które ostatnio dokonały się za jej sprawą (o pierwszej wizycie pisaliśmy w artykule Kuchenne rewolucje w bielskiej restauracji). Znana warszawska restauratorka i ekspertka TVN degustowała potrawy z nowej karty Casa di Fulvio Maria Viola. Czy włoskie dania z Bielska-Białej przypadły jej do gustu? Czy podpisała się pod kolejną rewolucją? Odpowiedzi na te pytania telewidzowie poznają wiosną br., gdy planowana jest emisja ?bielskiego? odcinka programu telewizyjnego ?Kuchenne rewolucje?.

W nowej karcie dań w dawnej Ristorante Italia znalazły się tylko te potrawy, które cieszą się największym uznaniem klientów. - Nasz szef kuchni, Salvatore jest bardzo kreatywny, a jego specjały z karty sygnowanej przez Magdę Gessler robią furorę - dodaje Fulvio Viola. Nam udało się porozmawiać z panią Magdą, która opowiedziała o kondycji bielskich restauracji. W najbliższym czasie opublikujemy obszerną relację z wizyty gwiazdy TVN w Komorowicach.

KGO

Artykuł wyświetlono 12526 razy


Galeria:






Polecamy także:
2014-10-31
Zbliża się sensacyjna Zadymka!
Bielska Zadymka Jazzowa wciąż pokonuje granice. W programie najbliższego festiwalu znajdzie się koncert światowej gwiazdy jazzu z towarzyszeniem wielkiej orkiestry symfonicznej w Katowicach. Nowością będzie dzień Zadymki na festiwalu jazzowym w Kownie.
więcej
2014-10-31
Zamach na zdrowy rozsądek?
Ostatni projekt przebudowy Cieszyńskiej do tego stopnia zirytował i przeraził swym rozmachem mieszkańców Wapienicy, że w trybie pilnym zorganizowali spotkanie w dzielnicy. Postanowili rozpocząć akcję sprzeciwu wobec planów Ratusza.
więcej
2014-10-31
Wrzucił petardę pod koła samochodu
Dzisiejszej nocy młody mężczyzna wrzucił petardę pod koła jadącego pojazdu. Głośny wybuch spowodował, że kierowca na moment utracił panowanie nad samochodem. Okazało się, że autem tym wracał do domu policyjny wywiadowca po służbie.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Anna i Lorenzo 2014-08-21 02:04
Bywamy tam często i czujemy się tam jak w domu. Jedzenie mniam mniam a przede wszystkim małe kalamarki i ośmiorniczki baby, risotto z cukinią rewelacja jak zresztą cała reszta dań. Kucharze już wiedzą, że lubimy dużo czosnku w potrawach i mało soli. Kelnerzy nie podaja nam nawet karty gdyż zamawiamy rzeczy, których w karcie nie ma ale wiemy, że kucha nam to zrobi.Mają świtną oliwę extravergine. Lubimy tam bywać. Bardzo polecamy rodzinom z dziećmi.
niezarejestrowany - obserwator 2014-08-17 01:06
jak dla mnie to nie mają konkurencji w bielsku. I KONIEC. Moja ulubiona zupa to minestrone, która co jakiś czas się zmienia / chodzi o warzywa / ale jak sie dowiedziałem od obsługi, że zawsze jest robiona ze swieżych warzyw to zrozumiałem że ze świeżych to znaczy sezonowych. Jeśli ktoś chce jeść zawsze to samo to polecam MCDONALD. Co do owoców morza to mają najniższe ceny w bielsku. Polecam sprawdzić - jeśli ktoś nie wie co to owoce morza odsyłam do wujka google. kolejna rzecz czas oczekiwania - piękny niedzielne popołudnie siedzę z dziewczyną koło rezerwacji 10 osobowej i co pretensje że czekamy 40 minut / przy pełnej restauracji / to ja się pytam jak zrobić na świeżo wszystkie potrawy w 5 minut NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZY PEŁNEJ RESTAURACJI DOSTAĆ SZYBKO tylko MCDONALD jak chcesz szybko. no i oczywiście wisienka na torcie. Jak zjadłem pysznego miecznika przy wejściu do restauracji jest akcja bo klient chce wejść a obsługa grzecznie go informuje, że niestety nie mają wolnych miejsc a gościu dalej nie kapuje " jak to dla niego nieda się dołożyć stolika " po całej akcji pytam kelnera dlaczego nie dołożą więcej stolików? I uzyskuje zaskakującą odpowiedz " Proszę Pana stracić miłą atmosferę małej restauracji jest łatwo, ale to nie jest naszym celem. Dołożyc stolików zawsze można a to automatycznie wydłuża czas oczekiwania. Tyle ile jest stolików, tyle jesteśmy w stanie obsłużyć klientów" Dziękuję całej obsłudze za miło spędzony czas i nie przejmujcie się złośliwymi komentarzami bo piszą go chyba tylko ci co MCDONALD kochają.
niezarejestrowany - Bogdan 2014-08-14 06:45
Fajne miejsce z daleka od miasta, jedzenie dobre w fajnej cenie. Ryby i owoce morza świerze. Czasem zabraknie jakiejś potrawy ale to normalne jeśli bazują na świżych produktach. Czas oczekiwania na danie raczej długi, ale nam to nie przeszkadza, rozumie że robią wszystko na bierząco .Polecam.
niezarejestrowany - stali klienci z Cieszyna 2014-08-05 05:59
Dziękujemy Salvatore za cudowną jagnięcine z cus cusem z warzywami. Pomysł z pizzą w ogrodzie z pieca opalanego drewnem jest super szkoda tylko, że pogoda jest taka beznadziejna. Dla sympatycznej , zawsze zapracowanej Pani właścicielki sugestia - nie przejmować się głupimi komentarzami, ludzie są zazdrośni. Pozdrowienia dla Salvatore Marii i Pauliny kelnerki, która nas obsługiwała.
niezarejestrowany - SARA 2014-07-19 01:35
WIDZE NEGATYWNE OPINIE O RESTAURACJA , JESTAM WŁOSZKA I JADAM TAM Z RODZINA WIELE RAZY OSTATNIO BYŁAM WCZORAJ, JAK ZAWSIE SUPER, TERAZ MAJA PIEC NA DREWNO NA ZEWNATCZ NA TARASIE. PRAWDZIWA WLOSKA PIZZA MYSLE NAJLEPSZA W BIELSKO. INNE DANIA TESZ BARDZO PYSNIE. OBSUGA BARDZO SYMATICZNA, MILA MUWIA PO ANGIESKI I WLOSKI. KUHASZ SZEF JEST CZESTO NA SALI I PSZYGOTUJE DANIA POZA KATA O KTORE PROSIMY. JEST PIEKNY OGRUDEK DUZO KWIATY I PLAC ZABAW DLA DZECI. DOBRE MIEJSCE NA BIESADOWANIE. CHYBA MIELISCE PEHA A WPADKI TASZ SIE ZNAJDA ALE TO CHYBA WSZENDZIE W KAZDEJ PRACY NIE JESTESMY IDEALAMI. BARDZO LUBIE TAM POSIEDZIEC I ZJES. FAJNE MIEJSCE. POLECAM
niezarejestrowany - Katarzyna 2014-06-23 21:10
Moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym lokalu. Napisałma obszerną recenzje na facebooku retauracji ale niestety została usunieta jak każda zła opinia. No cóz nie polecam - podano nam trawę z ogrodu dosłownie w tego słowa znaczeniu i ociekającą błotem rulolę. a garnek Pani Magdy to warto tylko poogladać w telewizji. Zapłaciłam 39 zł za garniec z kupą makaronu dwoma krążkami kalmara z dwoma mulami i trzema małżami - najdrozszy makaron za jaki zapłaciłam w zyciu. Na deser miniaturowa rurka z kremem z dwoma skórkami pomarańczowymi i truskawką wielkości poziomki. Obiad za 150 zł pozostał niesmak do dzisiaj. Nigdy w życiu nie jadłam tak okropnego jedzenia. NIE POLECAM.
niezarejestrowany - Wiola 2014-05-13 18:28
Tragedia!! Poszliśmy do lokalu z mężem i znajomymi. Obsługa fatalna na wodę i sok musieliśmy czekać 20 min do momentu kiedy się o nie upomnielismy, kelnerki chyba nie wiedzą jak podawać jedzenie bowiem ja oraz moja znajoma zamowilysmy bakłażana na przystawkę ona jeszcze zamówiła zupę. Otrzymała przystawkę a po niecalej minucie otrzmala zupę a ja w dalszym ciągu czekałam na jedzenie. Mąż zamówił lazanie która byla okropna doslownie plywala w tłuszczu i byla w ogole nie przyprawiona. Kiedy oni zjedli swoje dania ja oraz mąż koleżanki w dalszym ciągu czekaliśmy na swoje dania, dodam, że jestem w ciazy i bylam głodna jednakże po półtora godzinie oczekiwania na przystawkę powiedziałam dosc, mąż kolezanko rowniez nie zamierzał dłużej czekac. Klienci z sąsiedniego stolika powiedzieli nam ze czekają rowniez od półtorej godziny. Postanowiliśmy więc nie czekać dłużej i zapalacic za to co zjedliśmy i wyjść. Wtedy kelnerka nam powiedziała że czeka się tyle że względu na remont na kuchni. Ja się więc pytam jak można gotować i remontować to samo pomieszczenie?!! Jakby na to zareagował sanepid?! Przecież to paranoja!! Jedzenie fatalne bakłażan i lazania wyglądały identycznie oba dania pływały w tłuszczu i niedoprawionym sosie. Obsługa nie uprzejma po zwroceniu uwagi ze czekamy ba napoje już 20 min nie usłyszeliśmy nawet przepraszam. Jednym slowem nie polecam nikomu ceny nieadekwatne do jakości jedzenia... Porażka :/
niezarejestrowany - magda 2014-04-13 17:44
Bardzo fajny lokal, obsługa miła, b. dobre jedzenie. polecam.
niezarejestrowany - FILIP 2014-04-11 07:54
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - filip 2014-04-11 07:49
Bardzo fajny kelner.taki Misio
niezarejestrowany - nie polecam! 2014-04-03 22:42
Katastrofa! najgorsza pizza w mieście, pizza dosłownie się rozwaliła, wszystko spadało!
kelnerki trzeba prosić o kieliszki do picia, słaby wybór deserów, jedna gałka lodów w pojemniku z misiem (dla dzieci) 16zł!
pierwsza i ostatnia nasza wizyta!
niezarejestrowany - iza lala 2014-02-20 00:40
tylko nienawiść w sercach...
niezarejestrowany - bar 2014-02-20 00:39
pewnie jeden z klientów?
niezarejestrowany - iza 2014-02-19 20:57
a ten młody cwaniaczek na zdjęciu z magdą to co za jeden?
niezarejestrowany - rafał 2014-02-19 20:54
byłem wtedy w restauracji i mam zdjęcie z magdą gessler dała mi też autograf. fajna babka bardzo miła i normalna nie wiem dlaczego wszyscy się jej tak czepiają. ma 62 lata a wygląda w rzeczywistości zaje....ście. a retsuracja..... wnętrze proste, jedzenie smaczne pizza super ceny spoko. polecam wszystkim.
niezarejestrowany - bary 2014-02-19 20:46
mogliby coś zrobić z parkingiem bo jest okropny ale restauracja ok jedzenie było dobre warto tam wpaść
niezarejestrowany - bolo 2014-02-19 20:43
nnnn jedzonko to tam zawsze było dobre nie wiem po co ona tam była
niezarejestrowany - nnnn 2014-02-19 20:41
smaczne jedzonko i niskie ceny
niezarejestrowany - aaaa 2014-02-18 00:39
zjedliśmy tam wątróbkę po wenecku była pyszna i zarąbisty deser. Warto odwiedzić
niezarejestrowany - aga 2014-02-18 00:35
Dzisiaj wieczorem z ciekawości odwiedziłam tę restauracje, jedzenie bardzo smaczne a ceny bardzo przystępne jak na włoską restauracje. Polecam bardzo
niezarejestrowany - Karolina 2014-02-17 13:39
Tam gdzie sie zjawia Pani Magda ,z reguły kończy sie lokal. Byłam sprawdzałam -szału niema ,a o gustach nawet kulinarnych raczej trudno i niefajnie dyskutować .Zasada jest prosta ma być smacznie do syta i niedrogo.Takich miejsc jest niewiele,ale szukajcie to znajdziecie.Jak kto lubi makaronizmy to nie ma rady ja polecam karczmę w Ochodzitej -tam raczej niebyło i nie bedzie pani M
niezarejestrowany - olo 2014-02-17 13:03
Szkoda, że sanepid mu nie zrobił porządku, miałby taniej.
SolariS 2014-02-16 17:42
15 złotych na makaron? To i tak tanio, jak się popatrzy po innych restauracjach to cena jest około 20 złotych. Jak ktoś się chce czepiać, to zawsze znajdzie coś do czego się przyczepi.
niezarejestrowany - Don 2014-02-16 15:13
dobrze się je, ceny są dobre, obsługa troszkę do podszkolenia, właściciele bardzo pozytywni i mili.

To jest RESTAURACJA i proszę o tym pamiętać, nie pasuje? za drogo wydać 15 zł na makaron? To wypad do TURASA na kebab.

Pozdrawiam Fanów prostej i pysznej włoskiej kuchni!
niezarejestrowany - Pozdr. 2014-02-16 14:49
@nowdo- "byszczak" z Ciebie :), sam sobie weź słownik, najlepiej -nastotomowy i walnij się w dekiel, A Andżeli życzę spełnienia marzeń i wspólnego zdjęcia z jej fanką
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda