Kuchenna rewolucja ogarnęła jedną z bielskich restauracji. W ciągu kilku tygodni jej właściciele zmienili wszystko - od nazwy lokalu, kończąc na jego wystroju. Dziś, po raz kolejny, Magda Gessler odwiedziła Casa di Fulvio Maria Viola.

 - Postanowiliśmy zaprosić Magdę Gessler. Czuliśmy potrzebę zmian. Dlatego wysłaliśmy zgłoszenie. Pół roku trwało zanim ekipa stacji TVN, która produkuje program, zadzwoniła z informacją, że są zainteresowani. Później przeszliśmy szczęśliwie kwalifikacje i pewnego dnia, bez zapowiedzi, odwiedziła nas Magda Gessler. Postawiła nasz świat do góry nogami. W ciągu czterech dni zmieniła wszystko. Pozostawiła naprawdę dobre wspomnienia. Jesteśmy pod wrażeniem jej ekspresji - mówi Fulvio Viola, właściciel restauracji.

Magda Gessler przyjechała dziś do bielskich Komorowic, aby ocenić zmiany, które ostatnio dokonały się za jej sprawą (o pierwszej wizycie pisaliśmy w artykule Kuchenne rewolucje w bielskiej restauracji). Znana warszawska restauratorka i ekspertka TVN degustowała potrawy z nowej karty Casa di Fulvio Maria Viola. Czy włoskie dania z Bielska-Białej przypadły jej do gustu? Czy podpisała się pod kolejną rewolucją? Odpowiedzi na te pytania telewidzowie poznają wiosną br., gdy planowana jest emisja ?bielskiego? odcinka programu telewizyjnego ?Kuchenne rewolucje?.

W nowej karcie dań w dawnej Ristorante Italia znalazły się tylko te potrawy, które cieszą się największym uznaniem klientów. - Nasz szef kuchni, Salvatore jest bardzo kreatywny, a jego specjały z karty sygnowanej przez Magdę Gessler robią furorę - dodaje Fulvio Viola. Nam udało się porozmawiać z panią Magdą, która opowiedziała o kondycji bielskich restauracji. W najbliższym czasie opublikujemy obszerną relację z wizyty gwiazdy TVN w Komorowicach.

KGO