W minioną sobotę bielszczanka Paulina Matuszewska wystąpiła w roli eksperta w programie telewizyjnym "Misja Zdrowie". Tłumaczyła, jak ważne dla skóry są witaminy, promowała preparat do redukcji zmarszczek i zachęcała panie do stosowania kosmetyków mineralnych. Prezentujemy zdjęcia wykonane podczas rejestracji audycji wyemitowanej następnie w Telewizji Silesia.

Paulina Matuszewska przyznaje, że obawiała się czy spełni oczekiwania widzów. W programie pokazano wizytę w gabinecie kosmetycznym. Bielszczanka wyjaśniała, jaki wpływ na proces starzenia mają niedobory witamin w skórze. - Ze względu na szkodliwe czynniki środowiska praktycznie każda skóra dojrzała, nawet bez widocznych zmian chorobowych, wymaga uzupełniania witamin z zewnątrz - podkreśla pani Paulina.

Moc minerałów

Podczas programu promowano najnowszy preparat do redukcji zmarszczek mimicznych, głównie czoła i powiek. - Jest idealny na kurze łapki i delikatną skórę. Wygładza zmarszczki mimiczne, redukuje bruzdy między brwiami i napięcie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie linii  ekspresyjnych. Zmarszczki zostaną w sposób widoczny zminimalizowane, a napięcie mięśni w okolicach czoła - zredukowane. Rezultaty są widoczne i odczuwalne już po 1, 2 godzinach - tłumaczy ekspertka, która zachęcała widzów "Misji Zdrowie" do wykonywania takiego zabiegu, np. przed ważnym wyjściem.

W programie nie zabrakło porad dotyczących makijażu. Pani Paulina przekonywała do używania kosmetyków mineralnych, które nie zawierają talku, konserwantów i środków zapachowych, a kolory pigmentów pochodzą z naturalnego środowiska.

 - Takie kosmetyki polecane są dla każdego typu skóry, dla osób z alergią, z przebarwieniami, dla skór tłustych oraz problematycznych z trądzikiem, także po wszelkich zabiegach medycyny estetycznej (włącznie z laserem głębokim, po którym skóra wymaga rekonwalescencji) - przekonuje nasza rozmówczyni i dodaje, że kosmetyki mineralne zalecane są przez chirurgów plastycznych, dermatologów oraz gabinety medycyny estetycznej i kosmetyczne na całym świecie.

Uwaga, akcja!

Na plan programu Paulina Matuszewska zaprosiła jedną ze swoich klientek. Na jej przykładzie pokazała zasadność swoich porad.
Nagranie odcinka trwało cztery godziny. Jak bielszczanka wspomina pracę na planie "Misji Zdrowie"? - Było zamieszanie, dziesięć osób, aparaty, kamery. Musiałam uważać, by nie potknąć się o kable. Telewizyjne lampy grzeją, więc w pomieszczeniu było bardzo ciepło. Pani Paulina podkreśla, że podczas nagrania panowała wesoła atmosfera. - Realizatorzy żartowali, dzięki temu nie odczuwałam tak dużego stresu.

Nasza rozmówczyni nie wyklucza swojej dalszej przygody z telewizją. - Udział w "Misji Zdrowie" sprawił mi wielką przyjemność, byłam bardzo podekscytowana. Chętnie bym to powtórzyła - mówi. O Paulinie Matuszewskiej i programie TVS pisaliśmy w artykule Misja dla zdrowia i urody. 

Anna Bodzek

Foto: Stanisław Bubin Lady's Club