Śliczna Klaudia Kucharska została Dziewczyną Roku 2017 w plebiscycie agencji Grabowska Models i naszego portalu. W minionym roku bielszczanka odniosła największy jak dotąd sukces - wygrała konkurs Miss Polski Nastolatek. Wierzymy, że tytuł otrzymany od nas będzie dla niej ważny w tej rosnącej kolekcji.

Klaudia (178 cm wzrostu) ma dopiero 16 lat, ale na wybiegach robi zdumiewającą karierę, której towarzyszą świetne wyniki w nauce. Miss Południa Nastolatek 2015, w 2016 została Bursztynową Miss Lata Foto i Bursztynową Miss Lata Publiczności w Sopocie. W ub. roku piękna bielszczanka wygrała konkurs Miss Polski Nastolatek!

Mimo sukcesów w krajowych konkursach piękności, z dystansem traktuje swoją urodę.  Jest bardzo dobrą uczennicą, czego dowodem było świadectwo gimnazjalne z biało-czerwonym paskiem. Po ukończeniu liceum w przyszłości chciałaby zostać dziennikarką. Jej pasją jest taniec współczesny. Przez kilka lat tańczyła w zespole „Enigma” w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz. Bierze udział w licznych charytatywnych pokazach mody.

W wielkim konkursie organizowanym przez portal bielsko.biala.pl i agencję modelek Grabowska Models rywalizowało 12 uroczych dziewcząt i pań (szczegółowo pisaliśmy o nim TUTAJ). Klaudia Kucharska jako „Dziewczyna Czerwca” otrzymała najwięcej głosów Czytelników i tym samym zdobyła tytuł Dziewczyny Roku 2017. Zwyciężczyni plebiscytu zostanie zaproszona przez nas na specjalną sesję fotograficzną. Zdjęcia ukażą się na stronie głównej portalu. Agencja Grabowska Models ufundowała laureatce piękną statuetkę (patrz poniżej).

Tkalnia Urody zaprosi Klaudię na relaksacyjny masaż całego ciała SENSUAL, a restauracja Lunita na dwuosobowy obiad lub kolację w stylu gruzińskim. Prezentem od firmy Lulu Design jest piękna suknia wieczorowa. Wśród nagród jest też zaproszenie do Studia Angeliki Nabiałczyk na darmowy, profesjonalny makijaż. Centrum Zdrowia i Urody VITA&DERMOSFERA w Czechowicach-Dziedzicach ufundowało dowolny zabieg pielęgnacyjny. Na uroczystość wręczenia nagród zaprosimy Klaudię pisemnie. Redakcja portalu gratuluje sukcesu!

rok