Wszystkie są piękne i fotogeniczne, wyróżniają się ciekawą osobowością. Przez miniony rok co miesiąc przedstawialiśmy jedną kandydatkę do tytułu. Teraz, gdy znamy już całą szczęśliwą dwunastkę, otwieramy głosowanie na „Dziewczynę Roku 2017”. Szykujemy nagrody!

W specjalnej zakładce Dziewczyna Roku 2017 od stycznia co miesiąc prezentowaliśmy wyjątkowe panie. Wszystkie wyróżniają się urodą, a na dodatek są inteligentne i mają ciekawą osobowość. Każda opowiedziała nam o swoich pasjach, sukcesach, planach i marzeniach. Następnie znani bielscy fotograficy zaprosili nasze bohaterki na profesjonalne sesje fotograficzne.

Część powstałych w ten sposób zdjęć publikowaliśmy na bieżąco. Najbardziej udane fotografie złożyły się na wyjątkowy kalendarz charytatywny na rok 2018, o którym szczegółowo pisaliśmy w artykule Beskidzkie brylanty w eleganckiej oprawie. Teraz, po zakończeniu prezentacji Dziewczyn wszystkich miesięcy 2017, rozpoczynamy głosowanie.

Aby oddać głos w plebiscycie na „Dziewczynę Roku 2017”, wystarczy polubić („zalajkować”) zdjęcia opublikowane w artykule dedykowanym danej kandydatce. Przypominamy kandydatki i linki do artykułów:

Styczeń - Natalia Mrowiec
Luty - Jagoda Sokołowska
Marzec - Angelika Adamek
Kwiecień - Daniela Szewczyk
Maj - Anna Nowak
Czerwiec - Klaudia Kucharska
Lipiec - Julia Mularczyk
Sierpień - Żaneta Witas
Wrzesień - Karolina Kobrzyńska
Październik - Sonia Winder-Szyszkowska
Listopad - Anna Mlak
Grudzień - Aleksandra Wyszomierska

Naszą zabawę wygra ta z pań, która otrzyma najwięcej polubień. Głosowanie zamkniemy 31 grudnia 2017 o godz. 23.59, a w Nowym Roku przeliczymy głosy i poinformujemy Czytelników o wynikach naszej zabawy.

Zwyciężczyni plebiscytu „Dziewczyna Roku 2017” zostanie zaproszona przez nas na specjalną sesję fotograficzną. Zdjęcia ukażą się na stronie głównej naszego portalu. Agencja Grabowska Models ufundowała laureatce piękną statuetkę (patrz poniżej), Tkalnia Urody zaprosi „Dziewczynę Roku” na relaksacyjny masaż całego ciała SENSUAL, a restauracja Lunita na dwuosobowy obiad lub kolację w stylu gruzińskim. Centrum Zdrowia i Urody VITA&DERMOSFERA w Czechowicach-Dziedzicach ufundowało dowolny zabieg pielęgnacyjny.

„Dziewczyna Roku 2017” jest wspólną akcją portalu bielsko.biala.pl i agencji modelek Grabowska Models.

rok

Zdjęcie tytułowe: Małgorzata Kubicius