W BCK odbędzie się jutro gala z udziałem ważnych bielskich osobistości. Piękne panie, przystojni panowie, najnowsze kreacje - cel charytatywny. Na zakończenie wszyscy pokażą się kostiumach znanych ze sztuk wystawianych w Teatrze Polskim.

To będzie już piętnasta edycja charytatywnego pokazu mody z udziałem przedstawicieli świata kultury, sztuki, medycyny, polityki i biznesu. Koncert z udziałem „Ludzi Wielkiego Serca” jest co roku jednym z najważniejszych wydarzeń życia towarzyskiego w Bielsku-Białej. Pieniądze zebrane podczas tego wieczoru zostaną przekazane na rzecz wychowanków Domu Dziecka w Olszówce oraz na bielskie hospicjum.

Na scenie zobaczymy znanych bielszczan, którzy zaprezentują najnowsze kolekcje odzieży firm MDM, Moda-Pol oraz z salonu Kariny Buławy. Piękne suknie ślubne z salonu Gracja pokażą piękne modelki z agencji Grabowska Models. Na koncert tradycyjnie zaproszono dzieci z Domu Dziecka, które wraz z modelkami wystąpią w kolekcji Dagmary Nowak z firmy Lulu Design. Dzieci otrzymają prezentowane stroje na własność.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy pokazu zatańczą poloneza w strojach udostępnionych przez Teatr Polski w Bielsku-Białej. Będą też występy artystyczne wyjątkowo uzdolnionych dzieci oraz młodzieży ze Szkoły Tańca CUBANA. Coroczne charytatywne pokazy mody to autorski pomysł Lucyny Grabowskiej, organizatorki konkursów Miss Beskidów, Mister Beskidów oraz Miss Południa Nastolatek. Podczas jubileuszowej gali pamiątkową statuetkę otrzyma zwycięzczyni plebiscytu Dziewczyna Roku, któremu patronuje nasz portal (zob. artykuł Znów wygrała! Niezwykła kariera bielszczanki).

Koncert z udziałem „Ludzi Wielkiego Serca” odbędzie się w sobotę, 10 lutego o godz. 17.OO w Bielskim Centrum Kultury. Portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

bb