Pochodzący z Ukrainy, ale mieszkający obecnie w Bielsku-Białej Yevhenii Malashenko jest od dziś Misterem portalu bielsko.biala.pl! Zwycięzca plebiscytu, który ogłosiliśmy w połowie lutego, otrzymał najwięcej głosów naszych Czytelniczek i Czytelników. Teraz przed nim gala konkursu Mister Beskidów 2019. 

Nowy Mister portalu bielsko.biala.pl pochodzi z Ukrainy, ale obecnie mieszka w Bielsku-Białej. Kocha podróże i do dziś pamięta pierwszy wyjazd poza granice swojego kraju. Od 2015 zwiedził 30 miast w 13 państwach. Prowadzi zdrowy tryb życia. Uprawia trekking, ćwiczy w siłowni, jeździ na rowerze. Uczy się języka polskiego i angielskiego, nie zapominając przy tym o swoim ojczystym - ukraińskim. Ma nadzieję przyswoić sobie wiedzę z zakresu języka hiszpańskiego. Planuje pracować jako analityk treści internetowych.

Yevhenii otrzymał najwięcej głosów w plebiscycie, który 13 lutego ogłosiliśmy na łamach portalu. W głosowaniu uczestniczyło łącznie kilka tysięcy naszych Czytelniczek i Czytelników, a artykuł prezentujący wszystkich kandydatów do tytułu odnotował ponad 30 tys. odsłon! Yevhenii Malashenko uzyskał 1089 głosów. Jako drugi na mecie zameldował się Cyprian Tomasiewicz - 851 głosów, a trzeci był Arkadiusz Ostrowski - 693 głosy.

Oficjalne rezultaty głosowania na Mistera portalu bielsko.biala.pl 2019 podamy 9 marca podczas gali z okazji Dnia Kobiet w hotelu Kocierz koło Żywca. Finał konkursu Mister Beskidów 2019 odbędzie się 24 maja w Bielskim Centrum Kultury (wszystkich kandydatów przedstawiamy TUTAJ).

bb