W zatoce autobusowej przy ul. Komorowickiej nieustalony mężczyzna kopnął w plecy kierowcę autobusu komunikacji miejskiej. Prokurator Rejonowy w Bielsku-Białej - Północ objął ściganiem z urzędu sprawcę tego przestępstwa. Policja publikuje zdjęcia poszukiwanego, licząc pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Śledczy z Komisariatu IV w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny, który 23 kwietnia 2019 około godz. 10.10 w Bielsku-Białej na zatoce autobusowej Komorowicka/Piekarnia w autobusie PKM linii nr 7 o numerze bocznym 06 kopnął w plecy kierowcę, naruszając jego nietykalność cielesną. Wizerunek sprawcy zarejestrowała kamera monitoringu autobusu. Policja publikuje zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy należy kierować do Komisariatu IV Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Komorowickiej 235, tel. 33 8270400, numery alarmowe 997, 112, mail: kp4@bielsko.ka.policja.gov.pl.

bb

Foto: Policja

O zatrzymaniu mężczyzny podejrzanego o napaść na kierowcę piszemy w artykule Błyskawiczne zatrzymanie chuligana. Rozpoznany dzięki zdjęciom w mediach.