Dziewięć ofert wpłynęło do Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej w przetargu na zakup czterech samochodów osobowych dla prezydenta i wiceprezydentów miasta. Zaskoczenia nie było. Wszystkie oferty złożone zostały przez dealerów marki Toyota. Samochody będą kosztowały ok. 500 tys. zł.

Wczoraj otwarto oferty w przetargu na zakup samochodów hybrydowych dla bielskich urzędników (o przetargu pisaliśmy Czarna limuzyna dla prezydenta Bielska-Białej. Lancia zostanie sprzedana). W części dotyczącej pojazdu dla prezydenta Bielska-Białej (model w kolorze czarnym, z większymi wymaganiami) wpłynęły cztery oferty. Najtańsza opiewa na 154 990 zł, a najdroższa na 161 400 zł. Oferty różnią się terminem realizacji oraz okresem gwarancji.

W części przetargu dotyczącej zakupu trzech samochodów dla zastępców prezydenta Bielska-Białej (pojazdy w kolorze białym, mniejsze wymagania co do wyposażenia niż w części pierwszej) wpłynęło pięć ofert. Ich rozpiętość cenowa waha się od 314 970 zł do 333 600 zł. Podobnie jak w pierwszej części zamówienia, oferty różnią się czasem dostawy samochodów oraz okresem gwarancji.

Jak ustalił nasz portal, wszystkie oferty złożone zostały przez firmy będące dealerami marki Toyota.

bak

Foto: Toyota