Sebastian Kubik został dziś wybrany Misterem portalu bielsko.biala.pl. Laureat otrzymał największą liczbę głosów w plebiscycie, który przez ostatni miesiąc trwał na stronie głównej naszego portalu. Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi podczas gali konkursu Mister Beskidów w Bielskim Centrum Kultury.

Zwycięzca plebiscytu ma 25 lat. Przyjaciele mówią o nim „człowiek renesansu”. Z wykształcenia jest kucharzem, lecz w gastronomii nie pracował długo. Po kilku miesiącach pracy w zawodzie stwierdził, że lubi gotować, ale wtedy, gdy jest to dla niego formą ekspresji kulinarnej. Miał zostać policjantem, ale przez swoje rozkojarzenie ta przygoda szybko się zakończyła. Został instruktorem zumba fitness. Nie wyobraża sobie życia bez tańca i ćwiczeń. Dzisiaj zaraża ludzi tańcem i pozytywną energią.

Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi 23 maja podczas gali finałowej konkursów Mister Beskidów, Miss Beskidów Nastolatek i Mister Beskidów 2020 w Bielskim Centrum Kultury. W związku z sytuacją epidemiczną niewykluczone, że gala odbędzie się w innym terminie. Będziemy na bieżąco informować Czytelników o zmianach.

W artykule Mister Beskidów 2020. Przedstawiamy najprzystojniejszych! PLEBISCYT prezentujemy wizytówki wszystkich kandydatów do tytułu Mistera Beskidów. Tam też liczba głosów, które w plebiscycie otrzymali poszczególni kandydaci. Organizatorem konkursu Mister Beskidów, który odbywa się w ramach wyborów Mistera Polski jest agencja Grabowska Models, a portal bielsko.biala.pl jest jego patronem medialnym.

Sebastianowi Kubikowi gratulujemy zwycięstwa! Ufamy, że zobaczymy się w maju.

bb