Śliczna Klaudia Kucharska została Dziewczyną Roku 2017 w plebiscycie organizowanym przez portal bielsko.biala.pl oraz agencję Grabowska Models. W nagrodę została przez nas zaproszona na specjalną sesję fotograficzną, lecz w uzgodnieniu z laureatką uznaliśmy, że poczekamy na wiosnę, aby zaprezentować jej efektowną urodę na tle rodzącej się po zimie do życia przyrody. Podziwiajcie, bo to ostatnie miesiące Klaudii w koronie!

Klaudia (178 cm wzrostu) ma dopiero 17 lat, ale na wybiegach robi zdumiewającą karierę, której towarzyszą świetne wyniki w nauce. Na początek zdobyła tytuł Miss Południa Nastolatek 2015, a w ub. roku wygrała konkurs Miss Polski Nastolatek. Kolejne sukcesy w krajowych konkursach piękności nie przewróciły jej w głowie. Nadal z dystansem traktuje swoją urodę i po ukończeniu liceum chciałaby zostać dziennikarką.

Bieżący rok piękna bielszczanka rozpoczęła od zwycięstwa w wielkim konkursie organizowanym przez portal bielsko.biala.pl i agencję modelek Grabowska Models, w którym rywalizowało 12 uroczych dziewcząt i pań (szczegółowo pisaliśmy o nim TUTAJ). Klaudia Kucharska jako „Dziewczyna Czerwca” otrzymała najwięcej głosów Czytelników i tym samym zdobyła tytuł Dziewczyny Roku 2017.

W nagrodę została przez nas zaproszona na specjalną sesję fotograficzną, lecz w uzgodnieniu z laureatką uznaliśmy, że poczekamy na wiosnę, aby zaprezentować jej efektowną urodę na tle rodzącej się po zimie do życia przyrody. W czerwcu Klaudia przekaże koronę nowej Miss Polski Nastolatek, ale nie wątpimy, że nadal uświetniać będzie liczne charytatywne pokazy mody.