Wyjątkowe kalendarze sygnowane przez nasz portal i agencję Grabowska Models spotkały się z ciepłym przyjęciem licytujących w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie tylko w Bielsku-Białej. Wczoraj dotarły także do Wadowic, Cieszyna, Szczyrku.

Miss Polski Nastolatek 2017 Klaudia Kucharska wczorajszy dzień spędziła w drodze. W samo południe dojechała do Wadowic, gdzie wzięła udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Kalendarz z pięknymi zdjęciami modelek Grabowska Models został wylicytowany przez mieszkańców powiatu wadowickiego (pisaliśmy o nim szczegółowo w artykule Beskidzkie brylanty w eleganckiej oprawie).

Kilka godzin później dotarła do Piwnicy Zamkowej w Bielsku-Białej, gdzie wraz z Patrycją Więcek, wicemiss Beskidów, wzięła udział w kolejnej aukcji. Kalendarz z autografami modelek znalazł nabywców w Bielsku-Białej, Cieszynie czy Szczyrku. - Agencja „od zawsze“ wspiera WOŚP. Cieszymy się, że nasze kalendarze spotkały się z tak ciepłym przyjęciem - podkreśla Lucyna Grabowska-Górecka, właścicielka agencji Grabowska Models.

KGO